Zaproszenie na wycieczkę

Wydarzenia

Zapraszamy na wycieczkę do Macedonii, Albanii i Czarnogóry w dniach 17-26 wrzesień 2016r.

  • przejazd autokarem(klimatyzacja, wc, barek, video)
  • 4 noclegi w Macedonii
  • 3 noclegi w Czarnogórze
  • 7 śniadań, 7 obiadokolacji, posiłek przed wyjazdem powrotnym.
  • pokoje 2 osobowe, klimatyzowane z lodówkami
  • opieka pilota w trakcie całej imprezy, ubezpieczenie

Koszt po dofinansowaniu z funduszu socjalnego wynosi 1150 zł od uczestnika. Koszty dodatkowe – 30 euro na przewodników lokalnych i bilety wstępu, płatne u pilota.

PROGRAM

Wyjazd z Łazisk 17.09.2016 w godzinach popołudniowych. Przejazd do Macedonii przez Czechy, Słowację, Węgry, Serbię (trasa widokowa przez góry, kaniony i tunele). W Macedonii 4 noclegi bezpośrednio nad Jeziorem Ochrydzkim. W czasie pobytu w Macedonii zwiedzanie Ochrydy- miasta wpisanego na Światową Listę Dziedzictwa UNESCO, m.in.: teatr grecki, wczesnochrześcijańska bazylika św. Pawła, twierdza cara Samuela, sobór św. Zofii. Skopje- Plac Macedonia, Dom Matki ,Teresy, Kamienny Most(symbol miasta),Czarsija -zabytkowa dzielnica miasta. Wycieczka do monastyru św.Nauma. Przejazd do Czarnogóry przez Albanię. Po drodze zwiedzanie Kruji – pierwszej historycznej stolicy Albanii i zakupy na miejscowym targu. W Czarnogórze 3 noclegi w hotelu Adriana w miejscowości Bar, z widokiem na morze i port. Do plaży 20 metrów, w pobliżu sklepy i kawiarnie. Do miasta aleją spacerową 2 km. W czasie pobytu w Czarnogórze wycieczka objazdowa przez kanion Komarnicy do górskiej stolicy- Żabljaka. Odpoczynek nad Czarnym Jeziorem. Następnie przejazd nad kanion rzeki Tara( największy kanion w Europie)i kanion rzeki Moracza. Dla chętnych znajdzie się czas, autokar i przewodnik na zwiedzanie Kotoru i Perastu. Dla leniwych- morze i plaża. Program w Macedonii i Czarnogórze jest zaplanowany tak, żeby po zwiedzaniu uczestnicy mieli czas wolny na indywidualne plażowanie i spacery po okolicy.

Trasa powrotna do Polski zaplanowana jest ” widokowo”, wzdłuż wybrzeża na trenie Chorwacji(wyspa św. Stefana, Dubrownik itd.)

Ilość miejsc jest ograniczona pojemnością autokaru i wynosi 56 osób.

Zachęcamy do uczestnictwa w imprezie. Zapewniamy profesjonalną obsługę i miłą atmosferę w trakcie całej wycieczki.

Niezdecydowanych zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zeszłorocznej wycieczki do Czarnogóry zamieszczonych w naszej galerii.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 512 230 310 oraz w biurze zarządu związku.

ZZG w Polsce przy KWK "Bolesław Śmiały" w Łaziskach Górnych (c) 2010
Zaloguj się