Szklarska Poręba 2012

Strona

Prezentujemy zdjęcia z wycieczki do Szklarskiej Poręby. Wycieczka trwała 4 dni od 29sierpnia do 2 września.

Gościliśmy w ośrodku Górnicza Strzecha. Obiekt pięknie położony na stoku powyżej miasta. W dole szumi górski potok. Cisza i spokój.Ośrodek czysty, zadbany,,ze stylową jadalnią, prowadzony profesjonalnie przez panią Alicję Pawlak. Wszystko zapięte na przysłowiowy ostatni guzik. Obsługa miła, zawsze na miejscu. Kuchnia świetna, posiłki obfite.

Przewodnik Waldemar Ciołek czyli Druid Szalony oprowadzał nas przez dwa dni po ziemi Jeleniogórskiej i naszych południowych sąsiadów Czechów. Pokazał nam miejsca gdzie tzw. masowy turysta nie zagląda a nawet gdyby się zjawił to i tak bez znajomości historii tych terenów nic mu z tego. Druid ma dar uruchamiania wyobraźni nawet u tych których historia mało interesuje , ponieważ robi to” z jajem”. Dobry jest i tyle- nudzić się z nim nie można.

Autokar którym podróżowaliśmy należy do biura podróży Moana z Rudy Śląskiej pana Józefa Rzepki. Mocny, wygodny i czysty, Mercedes prowadził spokojnie i pewnie kierowca pan Jacek Żaba.

Dziękujemy wszystkim wymienionym i nie wymienionym osobom w tym paniom z działu socjalnego, które swoją pracą przyczyniły się do tego że mogliśmy przez cztery dni solidnie odpocząć.

Zachęcamy członków i ich rodziny do korzystania z imprez wyjazdowych organizowanych przez nasz związek .Następna wycieczka trzy lub czterodniowa odbędzie się w maju 2013. Zapraszamy.

Galerię mogą Państwo znaleźć w dziale galeria.

ZZG w Polsce przy KWK "Bolesław Śmiały" w Łaziskach Górnych (c) 2010
Zaloguj się